Lookout Drakebay Βίλα
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Αθλητικές δραστηριότητες Ιππασία Κατάδυση Ελεύθερη κατάδυση Ψάρεμα Κανό Πεζοπορία |
| Σπα & Ευεξία Μασάζ | Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο Μπαρ/ Lounge | Κατάλληλο για παιδιά Παιδική χαρά Δωμάτιο παιχνιδιών |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Lookout Drakebay Βίλα Drakes Bay απέχει περίπου 100 μέτρα από την παραλία και προτείνει στους επισκέπτες να ασχοληθούν με κατάδυση με αναπνευστήρα, πεζοπορία και ιππασία.
Drake Divers απέχει 12 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα, ενώ Playa Colorada είναι σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.
Η Lookout Drakebay Βίλα έχει θέα στη θάλασσα. Στο ιδιωτικό μπάνιο διαθέτει ντους. Τα μπάνια επίσης διαθέτουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου για την άνεση των επισκεπτών.
Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν τη λατινοαμερικάνικη κουζίνα στο Casa El Tortugo Drakes Kitchen, που απέχει σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από αυτή τη βίλα. Ο σταθμός λεωφορείων Bahia Drake - La Palma, που βρίσκεται 650 μέτρα από την καταφύγιο, προσφέρει επιλογές μεταφοράς στην περιοχή. Αυτή η βίλα διαθέτει βεράντα που έχει θέα στο βουνό.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Drake Divers771 χλμ.
- Παραλία του Ντρέικ Μπέι733 χλμ.
- Iglesia de Agujitas790 χλμ.
- Corcovado Overnight701 χλμ.
- Drake Trail924 χλμ.
- The Floating Tour727 χλμ.
- Drake Bay Nature - Day Tours927 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Ντρέικ Μπέι6 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χρηματοκιβώτιο
- VIP check-in/ -out
- Υπηρεσία θυρωρού
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- Καφετέρια
- Μπάνιο για άτομα με ειδικές ανάγκες
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Κοινόχρηστη κουζίνα
- Στεγνωτήρα
- Εστιατόριο
- Μπαρ/ Lounge
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
- Ειδικά διαιτητικά μενού
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Μασάζ
- Κατάδυση
- Ελεύθερη κατάδυση
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ιππασία
- Ψάρεμα
- Υπαίθριο μπάνιο
- Δημόσιο λουτρό
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Υπηρεσία δωματίου
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- Νεροχύτης στο δωμάτιο
- LCD TV
- Επιτραπέζια παιχνίδια
- Παιδική χαρά
- Δωμάτιο παιχνιδιών
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Ντρέικ Μπέι από η Lookout Drakebay Βίλα;
Η Lookout Drakebay Βίλα απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Ντρέικ Μπέι. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Lookout Drakebay Βίλα;
Οι τιμές σε η Lookout Drakebay Βίλα κυμαίνονται από 59$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Lookout Drakebay Βίλα;
Οι πελάτες της η Lookout Drakebay Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.